Nastoletni rozbójnik zatrzymany
Kronika służb Z Białej Podlaskiej

Nastoletni rozbójnik zatrzymany

Za rozbój przed sądem rodzinnym i nieletnich odpowie 15-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Nastolatek zatrzymany został przez mundurowych, po tym jak napadł na swoją matkę. W trakcie zdarzenia zabrał jej laptopa oraz posiadaną gotówkę. Policjanci odzyskali całość mienia, natomiast 15-latek trafił do Policyjnej Izby Dziecka.

Wczoraj bialscy policjanci zatrzymali 15-letniego mieszkańca miasta. Młodzieniec zatrzymany został na gorącym uczynku, zaraz po tym jak w mieszkaniu napadł na swoją matkę. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zaatakował kobietę popychając ją i kopiąc. Po tym zabrał jej torbę z laptopem oraz posiadane pieniądze.

O całym zdarzeniu kobieta poinformowała stróżów prawa. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji, który potwierdził zgłoszenie. Funkcjonariusze odzyskali zabrane pokrzywdzonej przedmioty.  Wezwali również karetkę pogotowia. Kobieta trafiła na badania, natomiast nastolatek przewieziony został do bialskiej komendy. Stąd młodzieniec trafił do Policyjnej Izby Dziecka. Za swoje czyny odpowiadał będzie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
http://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.