Narodowe Czytanie 2018 w Białej Podlaskiej
Fotorelacja Kultura Z Białej Podlaskiej

Narodowe Czytanie 2018 w Białej Podlaskiej

W sobotę (08.09) w Białej Podlaskiej tudzież w całej Polsce odbyła się akcja zatytułowana „Narodowe Czytanie 2018”. Tegoroczną lekturą było „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego.

Podobnie jak w całym kraju tak i w Białej Podlaskiej odbyła się akcja „Narodowe Czytanie 2018”. Tegoroczną lekturą było „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego tudzież Maurycym Zychem zwany, bowiem takim też posługiwał się pseudonimem. „Narodowe Czytanie” odbyło się w Parku Radziwiłłowskim. Podczas imprezy przygotowane także inne atrakcje. Funkcjonował charytatywny kiermasz książek  z którego dochód ma być przeznaczony na schronisko dla psów. Przy stoisku „miasta Biała Podlaska” można było zagłosować na projekty BO a niektórzy mogli otrzymać koszulki miejskie, ale o tym może przy innej okazji. Rozdawane były także pyszne jabłka.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji:

reklama bialskie forum

 

Polub nas i obserwuj:
Rafał Kozak
Kiedy naziści przyszli po komunistów, milczałem, nie byłem komunistą. Kiedy zamknęli socjaldemokratów, milczałem, nie byłem socjaldemokratą. Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem, nie byłem związkowcem. Kiedy przyszli po Żydów, milczałem, nie byłem Żydem. Kiedy przyszli po mnie, nie było już nikogo, kto mógłby zaprotestować. Martin Niemöller
http://www.bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.