JESIENNE PARTY w Galerii Smaków
Fotorelacja Kultura Terespol

Jesienne Party w Galerii Smaków

W niedzielę 12 listopada br. w Galerii Smaków odbyła się kolejna edycja wydarzenia kulturalnego pod nazwą ,,Jesienne Party”. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Miejskiej Terespol przy współudziale Agnieszki Drab firmy ,,Bard” i Tomasza Oleszczuka ,,Trio Dance”.

O godzinie 19.00 sala Galerii Smaków wypełniła się po brzegi, wieczór rozpoczął Krzysztof Badalski wiceprezes stowarzyszenia wprowadzając gości w klimat wieczoru. Motto wieczoru brzmiało ,,Uśmiechnij się jutro będzie lepiej”, cokolwiek miało by to znaczyć.

Po krótkim wstępie na scenie pojawili się pierwsi artyści, folkowa grupa wokalna ,,Ład” z Brześcia która swoim występem rozbawiła publiczność. Oklaski i spontaniczna reakcja widowni udzielała się każdemu z obecnych.

Program przygotowany i wyreżyserowany przez Krzysztofa Badalskiego wciągał w klimat wieczoru zgromadzoną publiczność. Na monologi przeplecione projekcjami filmowymi i urywkami muzycznymi publiczność reagowała spontanicznie. Prowadzący program zaproponował wspólne zaśpiewanie piosenki przygotowanej specjalnie na ten wieczór pod tytułem ,,Małe miasteczko”. Autor tekstu piosenki trafnie zobrazował zagadnienia społeczne naszego miasta, publiczność zaś aktywnie włączyła się w jej wspólne zaśpiewanie.

W finale wieczoru wystąpił dobrze znany terespolskiej publiczność Janusz Maleńczuk, w jego wykonaniu można było usłyszeć covery: Queen, Krzysztofa Krawczyka, Czesława Niemena, oraz wiele standardów muzyki rockowej.

Relacje z koncertu rejestrowało Telewizyjne Studio Filmowe Terespol oraz fotografik Krzysztof Tarasiuk. Stowarzyszenie dziękuje publiczności która nie zawiodła, artystom wieczoru oraz partnerom, Agnieszce Drab, Tomaszowi Oleszczukowi z Trio Dance i Mirosławowi Łojko, oraz młodzieży szkolnej z Zespołu Szkół Publicznych numer 1 w Terespolu za pomoc Panu Tomaszowi Oleszczukowi. Składam również podziękowanie nie zawodnemu Waldemarowi Bujalskiemu za pomoc graficzną.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

 

Foto: Krzysztof Tarasiuk

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
http://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.