1/16 Mistrzostw Polski Juniorów w Piłce Ręcznej - dzień 3
Fotorelacja UKS Olimpia Biała Podlaska Z Białej Podlaskiej

1/16 Mistrzostw Polski Juniorów w Piłce Ręcznej – dzień 3

3 dzień 1/16 Mistrzostw Polski Juniorów w Piłce Ręcznej nie przyniósł większych niespodzianek i zgodnie z zapowiedziami UKS Olimpia Biała Podlaska awansuje do 1/8 Mistrzostw Polski Juniorów w Piłce Ręcznej z pierwszego miejsca.

W bezpośredniej walce o pierwsze miejsce w grupie UKS Olimpia Biała Podlaska pokonała TS Siemiatycze 36:18 (13:6) i tym sam uzyskali awans do 1/8 Mistrzostw Polski Juniorów w Piłce Ręcznej, które odbędą się za dwa tygodnie w Płocku. Wynik nie oddaje w pełni tego co działo się podczas meczu. A mecz był pełen walki. Goście nie zamierzali oddać pola i twardo stawili czoła gospodarzom. Jednak z każdą minutą Olimpia zyskiwała przewagę i już po pierwszej połowie wybili Siemiatyczanom z głowy myśli o zwycięstwie w tym spotkaniu.

W pierwszym niedzielnym meczu wygrała drużyna SKS Kusu Kraków, która pokonała UKS Juvenia Rzeszów 36:20 (17:9). Krakowianie dzięki zwycięstwu także uzyskali awans do dalszej fazy rozgrywek.